Zelené potraviny Green Ways

Rozhodni se pro zdraví

Zelené potraviny GW jsou pevnou součástí mého jídelníčku od roku 2014

Proč to tu píšu?

-  Abyste věděli, že je jím tolik let!

A proč chci, abyste věděli, že je jím tak dlouho?

-  Protože mnoho lidí si myslí, že je to doplněk stravy.

- Protože někteří lidé jí zelené potraviny jednou ročně (jako ozdravnou kůru)

- Protože při dlouhodobém jezení zelených potravin uvidíte (laboratorně i subjektivně) jejich efekt na zdraví svého těla a psyché.

Zelené potraviny nejsou doplňkem stravy, i když legislativně se to na každé krabičce uvádí. Nebudu tu vysvětlovat proč to tak je a proč legislativa omezuje zdravou stravu.

Považuji je, a mnoho odborníků, lékařů i vědců, za potravinu, protože obsahují cukry, tuky a bílkoviny  a také proto, že mě skutečně vyživily z pomalu umírajícího stavu.

Málokdo se pozastavuje nad tím, že každý den snídá rohlík s máslem a medem (šunkou či sýrem), nebo misku cereálií.  Naopak lidé se pozastaví nad tím, že by měli pravidelně každé ráno jíst ječmen a chlorellu. 

Otázkou je, co tělu přináší nejlepší užitek.

Já snídám klasickou snídani obohacenou o zelenáčky.  Nebo je to naopak?  🙂  A proč? 

Protože mi klasická snídaně se zdravím nepomohla!

Jak mi při úzdravě mi pomohly zelené potraviny Green Ways  

 • Osvěžily mě
  Ječmen - ach, ta míza rostlin, je pro mě živou vodou. Osvěžující.
 • Nasytily mě
  Zelenáčky mi dodaly energii a sílu. Jejich energetická hodnota mi umožnila najít sílu sama v sobě a být vůbec schopná fyzického pohybu. Neměla jsem ani sílu zvednout skleničku s vodou. Bolest těla - fyzická bolest ruky, byla šílená!
 • Vyživily mě
  Byla jsem podvyživená. Všechno chutnalo jak bláto. Bylo to o ničem. Jedla jsem jen ze zvyku, že "jíst se musí". Zelenáčky mi přes všechna má úskalí dodaly živiny, vitamíny, stopové prvky atd.
 • Ochránily mě
  Při absťáku - tedy při vysazování léků, jsem trpěla různými projevy (třesy, zimnicí, návaly horka, chvěním, křečemi atd.). Chlorella mě v těchto chvílích nejvíce podržela.
 • Zahojily mě
  Máme různé rány - skryté v těle a na duši, nebo ty viditelné. Zelenáčkům je jedno o co se jedná. Hojí. Jakékoli trauma, jakoukoli nerovnováhu. Odvádí z těla škodliviny všeho druhu. Otevírají zapouzdřené záněty a odvádí je z těla pryč. (A to mluvím i o špatných myšlenkách - protože mi zelené potraviny daly důvod zaměřit svou pozornost na ně -detoxikovaly moji mysl, pozvedly moji mysl)
 • Zvedly mi vibrace
  Jsme energetické bytosti. Zelené potraviny mi dokázaly zvednout energetické vyzařování těla, povýšily vibrace do vyšších rovin - to je cesta od deprese. V depresi žádné vysoké vibrace nejsou.

Když mluvím o zelených potravinách, mluvím s hlubokou láskou a vděčností o mladém ječmeni a sladkovodní řase chlorelle pyrenoidoze.

Ječmen je ve formě sypkého prášku a rozmíchává se ve vodě.  Jistě víte, že naše fyzické tělo je tvořeno z velkého procenta vodou. A určitě víte, že voda má paměť, že je zázračná, že je cenná. Proto je nejlepší rozpustit ječmen právě ve vodě. Více o vodě píši v e-booku Objevte svou vnitřní sílu. 

Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní řasa, která se zpracovává technologií Steam do formy malých zelených tabletek. Malé děti ji rádi koušou, cucají, dospěláci zase polykají po hrstech. Každý užívá způsob, jaký mu je nejpříjemnější a jaký si sám zvolí.

Chlorella 4-násobě zvětšuje svůj objem, a proto je důležité dostatečně pít, aby se její potenciál plně využil.  A jsme zase u ječmene a vody.

Ječmen a chlorella jsou jako dvě nádoby, které se navzájem prolínají, doplňují, synergicky násobí a které dokáží velice zásadním způsobem (neb příroda je moudrá), ovlivnit kvalitu našeho vnitřního prostředí a v důsledku kvalitu našeho života.

Green Ways nabízí ovšem ječmen i ve formě tablet (pro ty, kterým ječmen ve vodě nechutná, nebo chtějí větší komfort, nemají čas na míchání atd.) a zároveň chlorellu nabízí ve formě sypkého prášku (pro ty, kteří si jí přidávají do smoothie, do klasického jídla, nebo ji využívají na vnější použití).

dr. Hagiwara

Kam nechodí slunce, chodí doktor

Enzymy v ječmeni

Chlorella pyrenoidosa

Imunita 

Zajímá vás, jak se postarat o své zdraví?

Produkty Green Ways

Mladý ječmen a chlorella pyrenoidosa

Zajímá vás projekt firmy  Green Ways?

Projekt Green Ways

Spolupráce s Jájou na projektu