Mladý ječmen  a chlorella pyrenoidosa

Zelené potraviny nejsou lékem a přesto léčí

Mám na mysli zelené potraviny Green Ways, protože právě tyto mě zachránily život. Nepřeháním!!!

V těžkých dnech, kdy nerozhodnost mě ochromovala a jediné jídlo, které jsem jedla byla pohanková kaše s trochou ovoce, se mi do rukou dostaly 2 krabičky:

jedna obsahovala tabletky sladkovodní řasy  chlorelly pyrenoidosy 

ta druhá dozu s vysušenou šťávou (tedy práškem) zeleného ječmene

Možná to byla souhra těchto dvou faktorů - nerozhodnosti a podvyživenosti, která způsobila, že jsem nešťourala, co to je a jak to funguje a jestli je to dobré, či jestli mi to pomůže.  Zajistila, že jsem je přijala a začala je jíst. Bez závislosti na výsledku. Bez očekávání, že se něco stane. 

Zelené potraviny dokáží navrátit tělo do harmonie

Lidské tělo má neuvěřitelnou samouzdravovací schopnost. 

My máme tu schopnost!

V současné "moderní" době jsme však pod velmi silnými tlaky a na tuto schopnost jsme zapomněli. Hodně lidí si myslí, že je to blbost, chtějí věci nejdříve pochopit hlavou. Možná bych patřila mezi ně, kdyby mě nemoc nezbavila právě toho myšlení.    Jsme zavaleni informacemi, prožíváme permanentní stress, zažíváme tlak na výkon a mnozí ještě tlak na sociální "dokonalost".  Trpíme nutriční nedostatečností, schází nám pohyb a čistý oxidovaný vzduch. Žijeme v přehršli napětí.

A jak se o své tělo staráme? Jak podporujeme jeho přirozené regenerační schopnosti? Jak ho udržujeme ve výborné fyzické a psychické kondici? 

A právě tady mohou  pomoci  Zelené potraviny Green Ways.

Jsou přírodní

ZP jsou 100% přírodní - chlorella je sladkovodní řasa a ječmen je vysušená šťáva z mladých listů ječmene.

Jsou přirozené

Jak příroda stvořila. Neobsahují žádná pojiva, barviva, stabilizátory ani dochucovadla. Firma GW zajistila jejich šetrné zpracování, aby byly zachovány všechny důležité látky

Jsou živé

Jsou zpracované za nízkých teplot a šetrným způsobem, takže si udržují živost. Naše tělo, ten živý organismus, dostává díky zeleným potravinám živou výživu, plnou plnohodnotných vitamínů, stopových prvků, enzymů. Živé je oživováno živým!

Jsou bezpečné

Už díky tomu, že jsou čisté a přirozené. Bezpečnost zaručuje i to, že ječmen je vysušená štáva z mladých listů ječmene, nikoli klasu (jsou bezlepkové) a u chlorelly zase bezpečnost zajišťuje čistota vody, ve které je chlorella pěstovaná. Firma provádí double control bezpečnosti.

Jsou zásadité

Zelené potraviny mají zásadité pH. Protože jsme převážně zakyselení (díky tepelně upraveným jídlům, jídlům z fast foodů, lékům, stresu, znečištěnému vzduchu atd., atd.), tak náš život směřuje do nemoci. Zelené potraviny toto vyrovnávají a navrací nás zpět do zdraví.

Jsou enzymatické

Ječmen je nabušený enzymatický nápoj. A enzymy jsou životně důležité pro fungování našeho těla.

Jsou detoxikační

ZP dokáží vyčistit tělo. Zbavují ho škodlivin, těžkých kovů, čistí zánětlivá ložiska. Zároveň tělo vyživují, obnovují tvorbu nových, zdravých buněk.

Obsahují chlorofyl

Chlorofyl je zelené barvivo rostlin. Chemické složení chlorofylu je stejné jako u hemoglobinu. Liší se ústředním prvkem - v chlorofylu je hořčík, u hemoglobinu železo.

Chcete o zelených potravinách vědět víc? Vyplňte na sebe kontakt a já se vám ozvu

Chcete o zelených potravinách vědět víc?  Napište mi na sebe kontakt a já se vám ozvu.