Objevte svou vnitřní sílu

 • Hledáte způsob, jak se uzdravit z ne-moci? Jak znovu získat svou MOC?
 • Chcete se zbavit strachu a úzkosti?
 • Víte, že vše, co se Vám děje, je odrazem vašich myšlenek, přestav, přesvědčení a naučených návyků?
 • Chcete poznat, co se stane, když začnete o sebe jinak pečovat? Když se naučíte novým dovednostem?
 • Chcete v tomto životě zažít, jaké to je, když objevíte svou vnitřní sílu?

Odpovědi nejenom na tyto otázky najdete v knize

OBJEVTE SVOU VNITŘNÍ SÍLU

Kniha poskytuje ucelený přehled fungování lidského těla - jak po fyzické stránce (a mnohdy i z pohledu chemických reakcí), až po emoční, mentální (rozumovou) a duševní rovinu. 

Vede k pochopení celistvosti člověka a přivede Vás k poznání, jak vše se vším souvisí. Že příčina má jasný následek. A že vše se odehrává jen v jednom okamžiku - a to právě teď. 

Před pár lety jsem byla vážně nemocná. Onemocněla jsem úzkostně depresivní nemocí. Strach mě zcela ochromil a já byla závislá na pomoci druhých, užívání léků a podpoře sociálních dávek. 

Před pár lety jsem se rozhodla, že takto žít nechci. S takovou kvalitou života jsem se nechtěla smířit.

Začala jsem na sobě AKTIVNĚ pracovat a TVOŘIT svůj nový život. Starala jsem se o své tělo a svou duši. Pečovala jsem a experimentovala.  A víte, co se stalo? Uzdravovala jsem se.

Už jsem nepotřebovala léky. Naučila jsem se věřit sama sobě a také vyššímu vedení. Naučila jsem se respektovat ostatní a nikoho nepřesvědčovat o své pravdě. 

Od té doby vím, že každý člověk je EXPERTEM na vlastní život. 

Nastane doba, kdy budeme čelit rozhodnutí mezi tím, co je snadné, a tím, co je správné.

Denně se ve své práci setkávám s lidmi, kteří se trápí, jsou zoufalí, na pokraji sil, jsou vyčerpání a i s těmi, co užívají antidepresiva.

Denně vidím lidi, kteří přenechali svou sílu někomu zvenku. Nějaké autoritě, která jim říká, co je správné a co je špatné, co mají a co nemají dělat. 

Nejen v práci potkávám lidi, kteří neví JAK dál. 

 

OBJEVTE SVOU VNITŘNÍ SÍLU.

 

 

Proč jsem pro vás vytvořila e-book:

Objevte svou vnitřní sílu?

 • ŽIJI TO
  Vnitřní sílu jsem objevila prvně sama v sobě. Vím o čem píši a vím, že je to možné. Postup, cestu nebo chcete-li návrhy, jak k síle dojít, Vám v knize předkládám.
 • SROZUMITELNÁ FORMA
  Vše jsem zpracovala do přehledné, srozumitelné a jednoduché formy. Volila jsem takový jazyk, aby pro Vás byly i náročné informace co nejvíce uchopitelné.
 • PŘÍBĚHY
  V knize jsem použila řadu příběhů a vlastních příkladů pro snazší pochopení a zapamatování. Informace podbarvená emocí se lépe pamatuje.
 • PRAXE DĚLÁ MISTRA
  Připravila jsem Vám několik "cvičeníček", abyste si mohli hned konkrétní téma prakticky procvičit. Abyste zkrátka věděli JAK NA TO. Tato kniha má být hlavně praktickou příručkou. Jen tak z ní budete mít užitek.
 • KOUPÍ KNIHY TO NEKONČÍ
  Forma e-Booku nabízí lepší spojení mezi autorem a čtenářem než kniha tištěná. Můžete mě kontaktovat s případnými dotazy, můžete využít odkazy na fb stránku, sledovat můj blog atd.
 • ROZŠÍŘENÍ
  V knize uvádím pár odkazů na knihy, které Vám doporučuji přečíst. Knihy jsou to nádherné, ale pokud to, co čtete, nezačnete jakýmkoli způsobem využívat ve svém životě, je to jen strohá informace. Nikam Vás neposune.

Jak vypadá e-book uvnitř?

Jste dokonalí a jedineční.

Každý v sobě ukrýváte ohromný vnitřní potenciál.

Svůj klenot. Svou záři.

Lišíme se jen tím, jak tuto svou vnitřní sílu umíme používat.

Nemusíte se trápit tím, že nevíte JAK a CO máte dělat, abyste se v životě cítili lépe. 

V e-booku jednak představuji na jakém základu vzniká většina naší nepohody a traumat. Vzápětí vás provedu krok za krokem JAK  můžete tento stav změnit. Už budete vědět jak na to.

Nemusíte stále hledat, co vám pomůže. Máte to v sobě. Kniha vám pomůže to v sobě znovu -objevit.

Říká se, že zdravý člověk má nespočet přání a nemocný jen jedno. A také se říká (a já vím, že tomu tak je), že vše, co v životě potřebujeme, už v sobě máme.  Stačí to jen objevit.

Nemusíte se obávat, že kniha bude jen strohá teorie. 

Bonusem jsou krátká, jednoduchá a praktická cvičení, která jsou přímo zakomponována do jednotlivých kapitol.

Nemusíte se bát, že jste slabí, že na to nemáte, že to nezvládnete. 

Díky vlastní zkušenosti vím, že i v té největší temnotě a slabosti, lze najít světlo. Věřte si. Opřete se do řádků knihy a jděte vpřed. Nechtějte výsledek hned druhý den. Oslnivá záře vaší síly by vás  mohla oslepit.

Jaké jsou reakce prvních čtenářů?

E-book som precitala za jeden den a vysledkom je usmev 🙂 V knihe su pekne, jednoduche a vypovedajuce animacie. Okrem iného ma zaujali informacie o druhoch stresu, o frekvenciach a ich ucinkoch na nasu mysel... netusila som, ze take nieco existuje... waw. No a cvicenicko zo strany 41 je uplne naj.... moj pohar ma uz napis "stastie"... idem do toho 🙂 Kniha je doslova nakazliva.... citala som o vode... zacala som popijat vodu.... citala som o dolezitosti dychania a zacala som zhlboka dychat... je to super. Docitala som sa o faktoch, o ktorych som netusila a su v nej krasne myslienky, ktore by si zasluzili miesto na nejakej nastenke v kazdej domacnosti 🙂 E-book vrelo odporucam aj ked depresiou netrpite, pretoze po precitani knihy si mozete uvedomit, ze vo svojom okoli vlastne niekoho s touto chorobou poznate...ako ja.
Denisa Fehér BílováSociálna práca na škole Vysoká škola zdravotníctva a soc. práce sv. Alžbety
Jájina e-kniha je jako pohlazení na duši. Jája má za sebou úspěšnou cestu, zvládla se dostat ze dna do radostného života a v této knize předává to, co jí samotné pomohlo. E-kniha je protkaná konkrétními radami do běžného života. Inspirací nabité dílo, které je psáno s lehkostí a nadhledem.
Kristýna https://kristyna-charvatova.cz/
Ebook od Jáji jsem přečetla jedním dechem. Našla jsem tam pro sebe několik cvičení, která jsem hned vyzkoušela. Jsem mila překvapená, jak málo stačí. I další cvičení vyzkouším. Jsou pro mě návodem, jak se vyrovnávat se stresem ve svém životě, jak se vrátit sama k sobě a začít o sebe víc pečovat. Přínosná je také kapitola o frekvencích. A potom o myšlenkách, to je pro mě věčné téma, které je v eBooku pěkně rozebrané. A Jáji osobní příběh je velice inspirativní.
Klárawww.klarapatockova.cz
Tento ebook je úžasný pomocník pro ty, kteří přemýšlí, jak svůj život zkvalitnit. Přemýšlí o tom, jak se starat o sebe fyzicky i mentálně. Díky ebooku si uvědomíte, co způsobují naše slova, která říkáme, co dokáží způsobit naše myšlenky a jakou mají sílu. Mě osobně ebook pomohl zase si toto vše připomenout a díky cvičením, která v něm jsou uvedená si člověk vše zvědomí. Doporučuji jako ideální čtení před spaním, protože tento ebook ve vás zanechá krásný pocit klidu a díky němu najdete svou vnitřní sílu. Já mám občas problém, že slýchávám od okolí, že jsem divná, že nejím cukr,nekoukám na zprávy a díky ebooku jsem si více potvrdila, že to, jakou jdu cestou je pro mě správně. To, co vpouštím do svého života je moje rozhodnutí a každý z nás jsme zodpovědní za svůj život, což si člověk také díky ebooku uvědomí.
Lucie www.luckaregi.cz
Milá Jájo, máš tam plno krásných uvědomění a tvůj příběh je senza a wow, klobouk dolů, jak jsi to vše zvládla. Já osobně bych nedávala do ebooku vše dohromady, je tam fakt moc informací. Super, že jsi zmínila i energii vody a Masaru Emoto. Jinak poslání co máš je moc krásný a to, co předáváš fakt silný. Moc držím pěsti a ať se projektu daří a dobře se prodává. Měj se krásně R.
Růžena NekudováBlogger/Owner ve společnosti Probuď své já
Jájin eBook som čítala s prestávkou-na dvakrát. Toľko informácií sa mi naraz jednoducho nevošlo do hlavy. A musím povedať, že to stálo za to. Túto knihu totiž nielen čítam, ale rovno podľa nej "nacvičujem" svoje lepšie JA. Dýchaním, myšlienkami, objavovaním, uvedomením. A vďaka nej aj ja, zrejme ako veľa žien a mamičiek, sa učím byť tu a teraz aj sama pre seba, nie len pre iných. Jája našla svoju vnútornú silu. A nás oatatných k nej šikovne nasmeruje. Takže- nebojte sa objavovať.
Ing.Martina Vranková Moringováwww.martinamoringova.sk

Chcete si knihu přečíst?  

Pak  není nic jednoduššího, než si ji objednat a začíst se do jejích devadesáti stran. 

CENA E-BOOKU  je 580,- Kč

Garance SPOKOJENOSTI

Uvědomuji si, že investice do online produktu může být zpočátku nejistá. Nevíte, co můžete očekávat, nemůžete si knihu předem prolistovat, osahat.

Proto Vám nabízím garanci vrácení peněz do 14 dní od zakoupení e-booku.

Pokud do 14 dní od zakoupení zjistíte, že e-book není pro Vás, nebo si uvědomíte, že se na Cestu objevování svého ohromného vnitřního potenciálu nechcete vydat, vrátím Vám bez dalších otázek peníze.  

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni.